Left menu:

ФОТОГАЛЕРЕЯ (додано новий розділ " О.А.Дорошенко"

Сільський голова

Пізняхівський Петро Юхимович
Великохутірський сільський голова

Сільський голова

Народився 11 липня 1951 року в селі Великий Хутір Драбівського району Черкаської області в сім’ї колгоспника. Громадянин України.

У 1958 році вступив до першого класу Великохутірської восьмирічної школи, яку закінчив у 1966 році. Того ж року вступив до 9-го класу Великохутірської середньої школи, яку закінчив у 1967 році. У вересні 1967 року поступив до Золотоніського сільськогосподарського технікуму, який закінчив з відзнакою у лютому 1971 року, одержавши спеціальність ветеринарного фельдшера.

Трудову діяльність розпочав у 1971 році ветфельдшером колгоспу ім. 40-річчя Жовтня села Бойківщина Драбівського району Черкаської області. У жовтні 1971 року за сімейними обставинами Драбівським районним управлінням сільського господарства переведений на роботу в колгосп «Гвардія» села Великий Хутір, де працював фельдшером до березня 1975 року. З березня 1975 по травень 1976 року – завідував фермою цього колгоспу, пізніше перейменованого у «Росію».

З травня 1976 по січень 1977 року працював завідувачем відділу комсомольських організацій Драбівського райкому ЛКСМУ Черкаської області.

У січні 1977 року повернувся в колгосп «Росія», де до серпня 1979 року працював завідувачем фермою. У серпні 1979 року Драбівським райкомом Компартії був направлений на роботу в колгосп ім. Куйбишева села Яворівка Драбівського району, де працював на посаді заступника голови колгоспу. У жовтні 1980 року повернувся в колгосп «Росія» на посаду головного  ветеринарного лікаря. У жовтня 1981 року був обраний секретарем партійної організації колгоспу і затверджений заступником голови колгоспу із загальних питань.Пізняхівський Петро Юхимович

У 1981 році без відриву від виробництва закінчив Харківський зооветеринарний інститут, де одержав спеціальність ветлікаря.

З липня 1986 року працював інструктором організаційного відділу Драбівського райкому Компартії України, а з червня 1988 року і по даний час – головою виконкому та сільським головою села Великий Хутір.

У 1993 році закінчив з відзнакою повний курс педагогічного факультету Українського державного аграрного університету, отримавши кваліфікацію ветеринарного лікаря-педагога.

Обирався депутатом Великохутірської сільської ради чотирьох скликань.

На даний час член Партії регіонів. Не судимий.

Одружений. Дружина: Пізняхівська Валентина Михайлівна (1954 р.н.), працює фельдшером пологового відділення Драбівської ЦРЛ,

Дочка: Подопригора Ольга Петрівна (1979 р.н.), працює технологом ковбасного цеху Черкаської продовольчої компанії, проживає в м. Черкаси.

Дочка: Криворот Людмила Петрівна (1983 р.н.) – головний спеціаліст управління документального забезпечення Київської міської державної адміністрації. Проживає у м. Києві.Вже понад 25 років тягне свого воза Петро Юхимович