Left menu:

ФОТОГАЛЕРЕЯ (додано новий розділ " О.А.Дорошенко"

Cільські новини

 

У рік Зайця — без трофеїв

Піднятий ними заєць біжить  прямо на світло автомобільних фар і потрапляє під рушничний постріл, — говорить Володимир Козоріз.— В такий спосіб за одну ніч браконьєрам вдається убити до десятка, а то й більше зайців, а тим, хто виходить на  легальне полювання, за відстрільними картками,  нічого не залишається. 

Ось і цього разу, покружлявши засніженими полями,     великохутірські мисливці повертаються додому без трофеїв. Не допоміг навіть гончий пес, який зазвичай добре ганяє  зайців та різну дичину. Але тут є і свої позитиви: наближається Рік Білого Кролика  (або Зайця), який за східним календарем обіцяє успіх і благополуччя усім, хто з ним подружиться. 

 Отож, не виключено, що у наступному мисливському сезоні полювання на зайця-русака  взагалі буде заборонено. Тим більше, що для цього є й об’єктивні причини. Фахівці відзначають, що за останній час внаслідок неконтрольованого винищення та хімізації сільського господарства в Україні суттєво зменшилася популяція цих тварин. До речі, полювання на них  триватиме до 31 січня 2011 року. А далі справді настане Рік Зайця. Принаймні, до початку наступного  мисливського сезону.   

 В. Козоріз, фото автора