Left menu:

ФОТОГАЛЕРЕЯ (додано новий розділ " О.А.Дорошенко"

Cільські новини

 

Зустрілися з юністю через чверть століття

По-різному склалася доля цих однокласників. Наприклад, найкраща учениця нашого класу Надя Бездєтко (тепер Швидка) закінчивши філологічний факультет Київського державного університету імені Т.Г. Шевченка, повернулися у рідні місця і нині вчителює у Кантакузівській загальноосвітній школі Драбівського району. Виховує двоє дітей. Обрала педагогічний фах і Надя Овдієнко (тепер Сандига), яка закінчила Черкаський педінститут і працює у рідній школі. У неї теж двоє дітей. А от Наташа Коротюк (тепер Редькіна) після закінчення  Черкаського медичного технікуму, отримала направлення у місто Славутич Київської області, де вийшла заміж і мешкає із своєю сім’єю. У Києві проживає Наташа Дробот (Яременко), яка працює там медсестрою, осіли у Черкасах Володя Шинкаренко і Юра Карий, які освоїли там робітничі професії.  Стали водіями і працюють у рідному селі  Вася Савченко і Саша Сандига...

Усі вони колись були однією дружною шкільною сім’єю. Тепер кожен  чи кожна  з них має свою сім’ю, і своїх дітей, які багато в чому вже випередили своїх батьків  і той час, у якому вони жили.

Як би не хотілося, а того часу, на жаль, вже не можливо повернути. Як не можливо повернути і кількох однокласників, що не дожили до наших днів. У 1991 році трагічно обірвалося життя Галі Залізняк (Пізняхівської), передчасно пішли із життя Сергій Пономаренко і Наташа Дейнега. Не стало і багатьох вчителів, які колись навчали нас життєвим  премудростям: Олександра Андрійовича Дорошенка, Миколи Несторовича Зайця, Григорія Андрійовича Піскуна, Тетяни Назарівни Піскун, Надії Олексіївни Новик Лідії Сергіївни Свистільник.  Отож, колишні випускники великохутірської середньої а також восьмирічної школи вшанували пам’ять про своїх однокласників і вчителів хвилиною мовчання та вклонилися їхнім могилам на сільському кладовищі.

А потім був урок спогадів у рідному класі, який провела колишній класний керівник  Ольга Олександрівна Зима. Її випускники пригадували незабутні миті шкільного життя, розповідали один одному про свої життєві досягнення і плани на майбутнє, обмінювалися адресами і номерами телефонів. Було що пригадати і самій Ользі Олександрівні, адже це був її останній клас перед виходом на пенсію, якому вона віддала не тільки свої педагогічні навички і знання, а й часточку своєї щирої людської душі. Спасибі, вам, вчителько! До наступної зустрічі, однокласники, у 2015 році!

Віктор Козоріз,

випускник великохутірської середньої школи 1985 року.

Фото на згадку у рідному класі

[ Всі новини ]