Left menu:

ФОТОГАЛЕРЕЯ (додано новий розділ " О.А.Дорошенко"

Герб села

    Герб Великого Хутора - це офіційно визнаний  символ села, який у знаковій формі відображає його історичні традиції та особливості  сьогодення.

   Сучасний герб села виконаний за ескізом самодіяльного художника Валерія Олександровича  Дорошенка, який взяв за основу основні елементи герба, розробленого ще його батьком Олександром Андрійовичем Дорошенком  у 80-х роках минулого століття. Але тоді цей герб так і не набув офіційного визнання.  І тільки у 2006 році герб Великого Хутора був затверджений сесієї сільської ради і відтоді він є одним з офіційних символів села.

    Герб Великого Хутора являє собою зображення гербового щита обрамленого жовтою позолотою і  розділеного по діагоналі надписом "Великий Хутір". Верхню частину щита прикращає золотий тризуб,  який  є офіційним символом Української держави. У лівій верхній частині герба міститься римска цифра XVII, яка вказує на час заснуваня села - 17 століття. Трохи нижче від неї  на синьому полі зображено  символ влади - булаву, яка вказує на те, що село було адміністративним (волосним) центром, а також  три символічні вітряки, які  говорять про те, що  раніше у Великому Хуторі  було розвинене млинарство, а основним зайняттям його мешканціва було і залишається хліборобство. На це вказують і три симовлічні  колоски, розташовані у нижній  правій частині герба на зеленому полі. Терези, зображені над ними говорять про те, що село було значним торгівельним центром, у якому щороку проходило кілька ярмарків.

Ще одним важливим елементом герба Великого Хутора є два мальтійські хрести, які вказують на те, що в селі сповідувалися християнські традиції і на його територіїї діяльни дві церкви.

Сучасний герб Вeликого Хутора виконаний за допомогою комп’ютерної графіки і є зручним для тиражування.

Нижче зображені  зразки гербів, які були розроблені  Дорошенком О.А, але не були офіційно затвердженими.