Left menu:

ФОТОГАЛЕРЕЯ (додано новий розділ " О.А.Дорошенко"

Фоторепортаж

 Як великохуторяни святкували День Драбова і День свого села

22 вересня 2012 року Драбів відзначив свій 323-й день народження і водночас – 69-ту річницю з дня визволення району від німецько-фашистських загарбників. З цієї нагоди на центральній площі селища, прикрашеній державними прапорами та прапорами Партії регіонів (?) пройшов святковий концерт і виставка-ярмарок, а привітати жителів Драбівщини приїхав голова Черкаської обладміністрації Сергій Тулуб. Він зачитав Укази Президента України про присвоєння чотирьом мешканкам району (Надії Добробог, Раїсі Мазепі, Тетяні Рубаненко і Ганні Черненко) почесного звання «Мати-Героїня» та подарував їм пральні машини. А вчителька англійської мови Драбівського навчально-виховного комплексу Тетяна Єгорова від очільника області отримала сертифікат на суму 30 000 грн. для поліпшення житлових умов.

Представники Великохутірської громади на святі Драбова

Участь у святкуванні Дня Драбова взяли і великохуторяни. Місцеві сільгосппідприємства: СТОВ «Агрофірма «Великий Хутір», ПП «Росток» та СТОВ «Агромакс» виставили свої намети і столи з хлібобулочними виробами та іншими наїдками, а майстри народної творчості Михайло Коваль і Надія Колотило провели майстер-класи з традиційного ткацтва та художньої вишивки.

Наступного дня святкові заходи, присвячені Дню села та 69-й річниці його визволення від німецько-фашистських загарбників, пройшли і у Великому Хуторі.

Представники ПП "Росток" на святкуванні Дня ДрабоваВеликохутірські митці Сергій Дерновий, Михайло Коваль та Надія Колотило на святкуванні Дня ДрабоваІз хлібом-сіллю зустрічали драбівяни голову Черкаської ОДА С.Тулуба Виступ Великохутірського фолькльорного колективу на святі села