Left menu:

ФОТОГАЛЕРЕЯ (додано новий розділ " О.А.Дорошенко"

Новини школи

 

 Привітала рідна школа

Зустріч випускниківТрадиційно у першу неділю лютого Великохутірська ЗОШ І-ІІІ ступенів   імені С.А. Куниці зібрала у своїх стінах випускників минулих років. Цього разу на святковий вогник   до неї завітало    27 випускників,  для яких школа була і залишається  другою домівкою та  добрим спомином дитинства. Зокрема, шанованими гостями в учнів та   вчителів школи стали  випускниця 2005 року Щербак Ярослава, випускники   2006 року Гармидер Сергій, Скотаренко Юлія, Коновал Алла, Козоріз   Олександр, Каплаух Сергій,, Гнатенко Тетяна, Савченко Олександр, Куниця Олександр, Домалевський Олександр, випускники 2007 року Кочин Вікторія, Широкий Дмитро, Багмет Сергій, Сандига Олександр, випускники 2009  року Щербак Олександр, Панченко Олександр, Гопка Олександр,   Стадніченко Олег, Омелюх Інна, Козоріз Микола, Гаманов Максим та   випускники минулого року Кравченко Любов, Коновал Інна, Лисенко   Тетяна, Праведник Надія, Лісун Володимир, Бричка Олег, Сагарда Ігор

Із щирими словами подяки до гостей звернувся директор школи Соломаха   Віталій Олександрович, якого на початку свята випускники умудрилися ще   й проекзаменувати разом із заступником Ганженко Тетяною   Миколаївною. А потім настала черга і гостям ділитися спогадами про   шкільне дитинство, улюблених учителів, яким так часто завдавали   клопотів. А ще вони розповідали про свої випробування уже дорослою “школою життя”, ділилися секретами студентських буднів, планами на майбутнє. Відриваючи пелюстки від   шкільної «ромашки», випускники пригадували найпотаємніші хвилини шкільного життя – буття і щиро шкодували, що вже не зможуть до нього повернутися.  А як приємно полинути спогадами в своє дитинство!   Нинішні господарі школи підсолодили ці спогади сценками із шкільного   життя, піснями, жартами , смачними тортами, спеченими власноруч.

Зустріч випускників

 

   Цьогорічна зустріч стала  знаковою для нинішніх одинадяцикласників, адже незабаром і їм  доведеться залишати стіни рідної школи, щоб продовжити свій шлях у доросле життя. На цьому шляху їх чекатиме багато несподіванок, радісних і не дуже приємних зустрічей. Але хочеться вірити, що за будь яких обставин їхні серця зігріватимуть  спогади про рідну школу,, у якій вони провели найкращі роки свого життя, де набиралися досвіду і знань, де вчилися дружити і кохати. І як би не склалося життя вчорашніх школярів, вони мають знати, що про них завжди пам’ятають  у рідній школі й чекають, як найдорожчих гостей.  

 

   Л.А. Міхей

 педагог-організатор  Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ст.,

Фото Ярослави Щербак

 

 

 

Профспілки розвивають діалог

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25 лютого 2011 року на базі Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся обласний семінар голів районних організацій профспілок   працівників освіти і науки Черкаської області.  В ході семінару був   проведений “круглий стіл”, присвячений темі взаємодії профспілок працівників   освіти і науки України з органами місцевого самоврядування у  вирішенні статутних вимог профспілок. Цей захід  провела голова   Черкаської обласної профспілки працівників освіти і науки України    Ольга Жолдак, а в роботі  “круглого столу” взяли участь   заступник голови Драбівської райдержадміністрації Олександр Снітко,  та начальник відділу освіти Драбівської райдержадміністрації   Світлана Орел.  В  обговоренні  означеної теми  також  виступили Великохутірський сільський голова Петро Пізняхівський, директор школи Віталій Соломаха, голова профспілкової організації школи   Людмила Міхей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       По завершенню роботи семінару учні школи, члени шкільного краєзнавчого гуртка Юлія Лопуляк   та Світлана Чумак, провели для учасників семінару  екскурсію, під час якої    познайомили гостей з історією Великохутірської школи та її традиціями.  А учасники художньої самодіяльності школи та   переможці районного фестивалю-конкурсу "Таланти твої, освітянська   ниво!” дали на їхню честь невеликий концерт. Приємно вразив гостей і виступ Заслуженого   працівника культури та мистецтв України, член Спілки бандуристів   України Михайла Коваля.

 

       На думку учасників семінару, подібні заходи мають велике значення для обміну   досвідом між представниками   первинних   профспілкових організацій та сприяють підвищенню ролі профспілок у   соціальному захисті громадян України.

Влас. інформ.

  Учні вшанували  пам’ять жертв ГолодоморуЩоб не загасла свічка пам’яті

    Кілька останніх років учні Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ступенів беруть участь у вшануванні пам’яті своїх  односельців, які загинули під час Голодомору 1932-1933 років. Не став винятком і нинішній  рік. З нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій учителі та учні взяли участь у Всеукраїнській акції «Запалимо свічку», в рамках якої в актовій залі школи була проведена лінійка-реквієм «Цього не забути ніколи...» Хвилиною мовчання із запаленими свічками  вони вшанували пам’ять тих, хто не витримав тяжкого випробування  голодом. Учасники акції також вшанували пам’ять про колишнього голову   колгоспу  «Незаможник» Якова Дробота, який у тяжкі роки Голодомору зберіг життя багатьом односельчанам. По завершенню лінійки школярі переглянули документальні фільмі, присвячені Голодомору 1932-1933 років.

Для колективу нашої школи це не одноразова акція: гуртківці школи ведуть кропітку пошукову роботу з відновлення втрачених сторінок історії села, у тому числі й тих, що стосуються Голодомору: ними зібрано спогади свідків цієї трагедії, досліджуються  її реальні масштаби для села. Віднайдені матеріали будуть   оформлені  гуртківцями в книгу Пам’яті, яка буде передана до сільського  краєзнавчого музею.