Left menu:

ФОТОГАЛЕРЕЯ (додано новий розділ " О.А.Дорошенко"

Сторінка редактора

КОЗОРІЗ ВІКТОР ПЕТРОВИЧ

ПРО СЕБЕ

         Народився  7 жовтня 1967 року в селі Великий Хутір у родині колгоспників. Мій батько Козоріз Петро Герасимович ( 1931 р.н.) працював водієм, мати – Козоріз Ольга Василівна (1936 р.н.) – різноробочою рільничої бригади.  Я був третьою, найменшою, дитиною в сім’ї і тому ріс під опікою старшої сестри Ніни та брата Івана.

У 1995 році я закінчив Великохутірську середню школу і розпочав свій трудовий шлях, працюючи у школі лаборантом навчальних кабінетів. Зі шкільних років почав дописувати до  районної газети, що позначилося на виборі професії.

З 1986 по 1988 рік проходив дійсну військову службу в будівельній частині Полтави (будбат). Після армії нетривалий час працював слюсарем у місцевому  колгоспі “Росія”.   У 1989 році поступив на підготовче відділення факультету журналістики  Київського держуніверситету ім. Т.Г.Шевченка, який закінчив у 1994 році.

Працював у газетах “Молодь України”, “Сільське життя”, на радіо “Свобода”.

У 1995 році переїхав до Миргорода Полтавської області, де працював в місцевих засобах масової інформації, прес-секретарем Миргородського міськвиконкому, радником Миргородського міського голови.

З 2000 по 2001 рік   працював заступником Миргородського міського голови з гуманітарних питань. Був звільнений з цієї посади за політичними мотивами.

З 2001 по 2003 рік  був засновником і видавцем опозиційної газети “Миргородська правда”, займався громадсько-політичною роботою, підприємницькою діяльністю.

У 2003 році переїхав до Харкова, де працював на посаді голови управи Харківської обласної організації Української Народної партії та  редактором газети “Схід+Захід”.  

З 2007 року – директор харківського прес-центру “Майдан Свободи”. З  на Сорочинському ярмарку

У вільний час займаюся дослідженням свого родоводу та історії села Великий Хутір.

Одружений. Маю сина Олександра. Дружина - Козоріз Лариса Павлівна.

 Адреса для листування: kozoriz@ meta.ua

 Контактний телефон 8 (050) 20-19-359