Left menu:

ФОТОГАЛЕРЕЯ (додано новий розділ " О.А.Дорошенко"

Головна

Фольк-music у Великому Хуторі

   Ведуча програми Фольк music Оксана Пекун радо сфотографувалась із великохуторянами

Наприкінці червня 2013 року у Великому Хуторі побувала знімальна група програми Фольк-music, що виходить на Першому національному каналі  й присвячена відродженню українського музичного етносу та популяризації народних пісень різних регіонів України. Отож, мандруючи Черкащиною, знімальна група популярної програми разом

з ведучою Оксаною Пекун завітала й до нашого села, яке давно славиться своїми талантами та пісенними  традиціями. Чого варта хоча б творчість  заслуженого працівника культури, самодіяльного бандуриста і кобзаря Михайла Коваля, який до того ж  є художнім керівником сільського хору та   інших аматорських  колективів. Для програми Фольк-music Михайло Дмитрович виконав кілька народних  пісень, а також провів майстер-клас із виготовлення поясів-крайок. Низка народних пісень прозвучала і у виконанні самодіяльного хорового колективу. А ще знімальна група програми  побувала в гостях у місцевої майстрині і вишивальниці Лідії Лістрової, зняла обряд зажинок, познайомилася з історією Великого Хутора та його визначними людьми.   

 

 

Фінальний запис програми Фольк-music за участю великохутірських аматорів відбудеться восени у Києві й тоді ж їх почує та побачить вся Україна.

 

  Відому ведучу вітали хлібом-сіллюДля програми записали інтерв"ю із місцевим священиком Обряд зажинок у Великому Хуторі

[ Всі новини ]