Left menu:

ФОТОГАЛЕРЕЯ (додано новий розділ " О.А.Дорошенко"

Головна

Трактор своїми руками

  • Міні-трактор "Mustang" Багато власників особистих  селянських господарств хотіли  б мати у своїх домоволодіннях міні-трактора за допомогою якого можна було б  обробляти садово-городні ділянки. Проте промислові зразки міні-техніки (і вітчизняні, і закордонні) все ще залишаються недоступними для більшості селян, насамперед, через їх дорожнечу.  Наприклад, вітчизняний міні-трактор ХТЗ-1410 коштує від 16 тис. грн., китайський «Сінтай» – близько 27 тис. грн.,  а білоруський «Зубр- 304» – від 33 до 40 тис. грн.    

Не маючи  таких коштів,  "Mustang" дає задній хіджитель Великого Хутора  Микола Орел  вирішив скласти міні-трактора власними руками. Для цього Микола Миколайович (він працює механізатором у агрофірмі "Великий Хутір") придбав старенького «Запорожця» і максимально використав його деталі та  агрегати для нової машини, яку назвав «Mustang». Двигун разом із коробкою передач, передня підвіска, а також рульове управління з невеликими доробками ―  все від ЗАЗ-968 «М». А  от ведучі задні колеса – від ГАЗ-53.  Силова тяга  на них подається через укорочені полувісі, які  з’єднані з  бортовими редукторами ланцюговими  передачами. Крім цього додатковий шків на храповику через ремінну передачу приводить у дію ще й масляний насос НШ-10, який регулює положення  задньої навіски.

"Mustang" розвиває швидкість до 40 кілометрів на годину і, як стверджує його конструктор, не вибагливий в експлуатації. Поки що саморобний міні-трактор він використовує лише для транспортування вантажів, але у планах Миколи Орла і використання «Mustanga» для обробітку городу. За зиму він планує виготовити для нього всі навісні агрегати, звичайно ж у зменшеному варіанті, і вже весною випробувати їх в роботі.  

Панель приладів міні-трактора теж від "Запорожця"В. Козоріз

 

Мотор міні-трактора від "Запорожця"

[ Всі новини ]