Left menu:

ФОТОГАЛЕРЕЯ (додано новий розділ " О.А.Дорошенко"

Головна

КУТОЧОК РІДНОЇ ЗЕМЛІ

На батьківському порозі.  Ну от ми і вдома, в рідному селі. Тут все таке знайоме й до болю  близьке, що, здається, жили ми тут вічно, і не було у нас ні далеких доріг, ні довгих розлук, які стирають в пам’яті імена і дати.
 Ось вулиця,  де минуло дитинство,  ось стежка, якою ходили до школи, а ось і сама школа, з якою пов’язано стільки щемливих  спогадів.  У її стінах ми отримували перші життєві уроки, тут пізнали перше кохання і справжню дружбу, яка не старіє з роками.   Де воно зараз те кохання? Куди закинула його доля? По яких землях-світах  рознесла вона шкільних друзів і товаришів?
    Можливо, цей сайт  допоможе вам отримати  відповіді на ці запитання, знайти своїх однокласників чи земляків, з якими не бачилися вже стільки років. Бо навіть буваючи в рідному селі, у Великому Хуторі, не завжди маємо нагоду зустрітися, а зустрівшись, уже іноді й не пізнаємо один одного.  Та й саме село тепер важко пізнати - змінилося, принишкло, постаріло...

 

 На жаль, час невблаганний. Але він, безсумнівно, робить нас мудрішими, бо спонукає  все частіше повертатися до своїх витоків і замислюватися  над вічними цінностями. Переконаний, що вони тут, на рідній землі, де ми хоча б на мить можемо відчути себе  дітьми, пригорнутися до батьківського плеча, зігрітися від  материнської ласки, де нас пам’ятають і чекають навіть тоді, коли ми про це забуваємо...

Отож, ласкаво просимо до Великого Хутора. 

 На цьому сайті зібрана найповніша інформація про історію села та його сьогодення, статті про видатних  великохуторян і цікаві фотоматеріали. Окремі розділи присвячені Великохутірській середній школі ім. Героя Радянського Союзу Семена Андрійовича Куниці та її першому директорові  Олександру Андрійовичу Дорошенку.  За допомогою Форуму однокласників ви зможете знайти шкільних друзів і товаришів та обмінюватися з ними важливою інформацією. 

 Цей сайт створено для вас, тому ви також зможете брати участь у його вдосконаленні та наповненні змістової частини. Для цього вам необхідно надіслати електронне  повідомлення  адміністратору сайту і залишити свої координати ( телефон, адресу).  Буду вдячний, якщо про існування цього сайту ви повідомите своїх однокласників, друзів, знайомих, усіх, кому він зможе бути цікавим і корисним.
      Наразі висловлюю щиру вдячність за допомогу у створенні сайту Валерію Олександровичу Дорошенку, Великохутірському сільському голові Петру Юхимовичу Пізняхівському,  директору школи Соломасі Віталію Олександровичу, заслуженому працівникову культури України Михайлу Дмитровичу Ковалю, завідувачкам сільськими бібліотеками Ніні Григорівній  Пановій та Розі Сергіївній Горобець, краєзнавцю з Безпальчого Івану Сергійовичу Городинцю, всім людям доброї волі.

 

Віктор Козоріз, автор і редактор
сайту с. Великий Хутір - м.Харків

[ Всі новини ]