Left menu:

ФОТОГАЛЕРЕЯ (додано новий розділ " О.А.Дорошенко"









Список жертв Голодомору

СПИСОК ЖИТЕЛІВ СЕЛА ВЕЛИКИЙ ХУТІР ТА СЕЛА АШАНІВКИ,

ЯКІ ПОМЕРЛИ ВІД ГОЛОДУ У 1932-1933 РОКАХ

    Цей список було складено на початку 90-х років минулого століття директором Великохутірського краєзнавчого музею О.А.Дорошенком на основі усних свідчень мешканців цих сіл. Оскільки будь-яких офіційних даних щодо кількості жертв Голодомору на території Великохутірської сільської ради не виявлено, О.А.Дорошенку довелося  опитувати безпосередніх  свідків Голодомору та тих, чиї родичі померли в 1932-1933-х роках. Таким чином вдалося встановити імена 164  мешканців села, які померли в роки Голодомору, та  факт смерті чотирьох дітей, чиї імена не встановлені. З цієї ж причини не вдалося встановити біографічні дані більшості померлих , їх соціальний, сімейний стан тощо.

Всього ж, за підрахунками  О.А.Дорошенка, на території Великохутірської сільської ради загинуло від голоду понад 200 осіб, переважно мешканців "Жовтневої"  частини села.  Земля їм пухом і вічна  пам"ять.      

 

1. Бабняк Параска Карпівна;

2. Бабняк Іван Карпович;

3. Бабняк Тетяна Антонівна;

4. Бабняк Тетяна Антонівна;

5.Багмет Григорій Якович;

6.Барабаш Михайло Тимофійович;

7.Барабаш Марія Тимофіївна;

8.Білоус Параска;

9.Білоус Оксентій Омелянович, 1..7;

10.Боронник Павло Ігнатович;

11.Бульда Павло Михайлович, 1913 р.н.;

12.Бульда Сергій Михайлович, 1915 р.н.;

13.Бульда Пилип Михайович, 1914 р.н.;

14.Бульда Ганна, 1913 р.н.;

15.Бурак Сидір;

16.Варенька Микола Онопрійович, 1932;

17.Війда Василь, 1871;

18.Глобенко Тимофій Романович;

19.Глобенко Катерина Тимофіївна;

20.Глобенко Клим Тимофійович;

21.Дерипаска Петро Миколайович, 1913;

22.Деркач Іван Петрович, 1918 р.н.;

23.Дудка Микола Григорович, 1930;

24.Дудка Трохим Минович;

25.Дудка Микола Трохимович;

26.Дудка Галина Трохимівна;

27.Дудка Іван Трохимович;

28.Жук Іван;

29.Жук Іван Климович;

30. Касян Хівря Артемівна;

31.Коротюк Мусій Іванович;

32. Коротюк Оксана Мусіївна;

33.Клочко Пилип Омелянович;

34.Клочко Марина Григорівна;

35.Крюкова Марія Кирилівна;

36.Крюків Іван (хлопчик);

37.Куниця Марія Панкратівна, 1918 р.н.;

38.Куниця Федір Васильович;

39.Куниця Марія Панкратівна, 1920 р.н;

40.Куниця Ольга Максимівна;

41.Куниця Іван Максимович;

42.Кутовий Андрій;

43.Литовченко Наталка;

44.Литун Федір Семенович;

     45.Лісун Охрім Павлович;

46.Лісун Лукера Григорівна;

47.Лісун Оришка;

48.Лісун Йосип Іванович;

49.Лебеденко Палфим Семенович;

50.Лементович Сергій Петрович;

51.Лементович (син);

52.Лементович (син);

53.Лопуляк Сидір;

54.Магдич Ілько Григорович;

55.Магдич Дмитро Андрійович, 1916 р.н. ;

     56.Магдич Одарка Свиридівна, 1908 р.н.;

57.Магдич Одарка Михайлівна;

58.Магдич Одарка Свиридівна;

59.Магдич Петро Андрійович;

60.Магер Семен, 1907 р.н.;

61.Магер Настя;

62.Мірошник Мусій Кузьмович;

63.Мірошник Микола Мусійович, 1925 р.н.;

64. Мірошник Параска Мусіївна, 1922 р.н.;

65.Мірошник Настя Мусіївна, 1922 р.н.;

66.Наталуха Петро;

67.Наталуха Ганна;

68.Нижник Галина Яківна;

69. Нижник Федір Якович;

70.Нижник Дмитро Федорович, 1928 р.н. ;

71.Невечеря Іван Михайлович;

72. Невечеря Никифор Омелянович – Ашанівка;

73.Невечеря Секлета Пилипівна;

74.Невечеря Микита Никифорович;

75.Невечеря Трохим Никифорович;

76.Невечеря Василь Никифорович;

77.Новик Дем’ян Семенович;

78. Носая Яків Кирилович;

79.Овчаренко Василь Петрович;

80. Овчаренко Іван Петрович;

81.Орел Захарко Пилипович, 1879 р.н.;

82.Орел Павло Петрович;

83.Орел Павло Павлович;

84. Орел Іван Павлович (син ;

85.Орел Степанида Федорівна;

86.Орел Павло Петрович;

87.Орел Павло Петрович, 1900;

88.Орел Андрій Павлович, 1924;

89.Павленко Герасим Іванович;

90. Павленко Ганна;

91.Павленко Лука Герасимович;

92.Павленко Василь Герасимович;

93. Павленко Марія Герасимівна;

94.Падалка Микола;

95.Панченко Полікарп;

96.Перерва Параска Матвіївна;

97.Писанюк Настя;

98.Писанюк Тимофій Федорович;

99.Писанюк Наталка Олексіївна, 1916 р.н.;

100.Падалка Микола Зінькович, 1905 р.н.;

101.Падалка Антон Зінькович;

102.Падалка Микола Зінькович;

103.Пізняхівський Олексій;

104.(дитина);

105. (дитина);

106. Павленко Герасим Іванович;

107. Павленко Григорій Герасимович;

108.Павленко Лука Герасимович;

109. Павленко Марія Герасимівна (дівчинка);

110. Павленко Василь Герасимович;

111.Павленко Микола Герасимович;

112. Перетятько Устим Лаврінович;

113.Пізняхівський Єлисей Іванович;

114. Пізняхівський Григорій Єлисейович;

115 Пізняхівський Іван Єлисейович;

116. Пізняхівська Настя Єлисеївна;

117. Пізняхівська Олександра Єлисеївна;

118.Приймак Григорій Харитонович;

119.Приймак Марія Григорівна;

120.Радченко Памфим;

121.Рибак Наталя;

122.Рибак Корній, 1905 р.н.;

123.Рибак Іван, 1907 р.н.;

124.Савченко Федот;

125.Сарик Тетяна;

126.Савченко Іван;

127.Савченко Федот;

128.Савченко Пріська;

129.Савченко Максим Федотович;

130.Савченко Митрофан Федотович;

131.Савченко Ярем Прокопович;

132. Савченко Федот;

133. Савченко Єфросинія;

134. Савченко Федора Федотівна;

135. Савченко Максим Федотович;

136.Савченко Грицько Овсійович;

137.Скорик Іван Никифорович;

138.Скорик Федора Василівна;

139.Скорик Валентина Іванівна;

140.Сарик Катерина

141.Сарик Одарка;

142.Сарик Єлизавета;

143. Савченко Веремій Якович;

144.Сандига Ольга Іванівна;

145.Сандига Микола Тимофійович;

146. Сандига Пилип Тимофійович;

147.Сарик Семен Іванович;

148.Сіренко Василь Юхимович, 1930 р.н.;

149.Сотник Максим;

150.Сотник Іван Антонович;

151.Сандига Григорій Юхимович;

151.Сотник Марія;

152.Стадніченко Дунька Арсенівна;

153.Стадніченко Іван Арсенович;

154. Сторожок Наталка;

155. Удовиченко Матвій Костянтинович, 1853 р.н.;

156. Устин Лаврін;

157. Филька Федот;

158.Филька Трохим Савович;

159.Чирва Омелько;

160.Чирва Іван Васильович;

161.Чирва Архип Теофанович;

162.Чирва Омелян Теофанович;

163.Швидка Горпина Феодосіївна;

164. Швидка Химка Степанівна;

165. Шолудько Антон Кирилович;

166.Шульга Федора Григорівна;

167.Шульга Федора Григорівна;

168. Ятченко Яків Олексійович.